DVE OSOBE POGINULE U MEKSIKU: Udar tropske oluje Roslin i dalje traje
DVE osobe poginule su u Meksiku u udaru tropske oluje Roslin na pacifičku obalu te zemlje, saopštile su vlasti.
Foto Tanjug/AP
Muškarac (74) poginuo je kada mu je greda pala na glavu, dok je žena (39) poginula nakon što se na nju srušila ograda, preneo je Rojters.
Roslin je u nedelju pogodio kopno kao uragan kategorije 3 u blizini Santa Kruza, javio je američki Nacionalni centar za uragane (NHC).
Slike iz Najarita nakon što je Roslin sleteo na kopno pokazuju automobile potopljene u vodu i kuće sa velikim oštećenjima na krovovima.
Hitne službe su upućene u najugroženija područja, saopštila je državna agencija za civilnu bezbednost na društvenoj mreži Tviter.
Prometni međunarodni aerodrom Puerto Valjarta nastavio je sa radom, dok su plaže duž obale ostale zatvorene.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)