NAKON RAZGOVORA SA PUTINOM: Erdogan i sa Angelom Merkel razgovarao o situaciji u Avganistanu
NEMAČKA kancelarka Angela Merkela razgovarala je danas telefonom sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom, kako bi s njim razmenila mišljenja o situaciji u Avganistanu, saopšteno je iz nemačke Vlade.
Foto: EPA
Lideri Nemačke i Turske su se složili da je najveći prioritet da se evakuišu ranjive osobe iz Avganistanu, preneo je Rojters.
Erdogan je nešto ranije na istu temu razgovarao i sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom.
Preporučujemo
VLAST PREUZETA IZ RUKU TALIBANA U TRI OKRUGA: Počela pobuna protiv novog režima
21. 08. 2021. u 19:07
NAKON SNIMKA KOJI JE POTRESAO SVET: Američki marinac vratio bebu ocu (VIDEO)
21. 08. 2021. u 19:08
VAŠINGTON SE BORI: SAD saopštile - Evakuisali smo 2.500 Amerikanaca iz Kabula
21. 08. 2021. u 19:00
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)