DEVOJČICA IZGUBILA BITKU SA KORONOM: Dete (12) preminulo od posledica virusa u Hrvatskoj
U HRVATSKOJ, koja beleži novi rast novozaraženih od korona virusa, u jednom danu je umrlo 12 osoba, među kojima i jedna devojčica stara 12 godina, saopštio je danas Nacionalni štab civine zaštite.
Foto: Ž. Knežević
Prosečna starost umrlih, rečeno je na konferenciji za novinare, je 68,9 godina.
Inače, u poslednja 24 sata zabeleženo je 1.445 novozaraženih od 8.676 testiranih uzoraka, što je broj aktivnih slučajeva zaraze povećalo na 5.490.
U samoizolaciji je trenutno 18.828 osoba.
Preporučujemo
"SRPSKA SE TRUBA S KOSOVA ČUJE" ZA POBEDNIKA MATEJU: Oboren rekord na Gazivodama - Stotine mladića i devojaka plivalo za Časni krst (VIDEO)
PLIVANjE za Časni krst održano je tradicionalno na jezeru Gazivode. Ovogodišnji pobednik je Mateja Kasalović.
19. 01. 2026. u 13:55
KALINKA JE IMALA 14 GODINA KAD JE BRUTALNO UBIJENA: Otac 30 godina istraživao zločin, svi ga smatrali ludim - prava istina je šokirala svet!
ANDRE Bamberski je penzioner, a tri decenije života je posvetio razotkrivanju smrti svoje ćerke.
19. 01. 2026. u 13:58
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (1)