OPSADNO STANJE U KOLINDINOJ ZGRADI Puno specijalaca, tu su i snajperisti: "Tamo živi jedna podstanarka"
ZAGREBAČKA policija dobila je dojavu da se u zgradi u kojoj živi bivša predsednica Hrvatske nalazi osoba koja želi da se ubije, javljaju hrvatski mediji.
Foto Tanjug/AP
U zgradu su ušle dve antiterorističke jedinice, teško naoružane, i sa psima, piše 24sata.hr i dodaje da je na terenu najmanje 10 vozila i da je sve puno policije.
Prema rečima jednog čitaoca, na zgradama koje se nalaze preko puta one u kojoj se nalazi ta osoba raspoređeni su snajperisti.
Kako se saznaje, Kolinda Grabar Kitarović, koja živi u istom ulazu, trenutno nije u stanu i volontira u Petrinji. U stanu nije ni njena porodica.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)