POJAVIO SE POSLEDNJI SNIMAK POGINULOG ČLANA DNK: Video zapis je nastao u pomenutoj diskoteci (VIDEO)
U SINOĆNjEM požaru u diskoteci Puls u Kočanima poginuli su bubnjar DNK Georgi Georgiev i direktor kulturnog centra Aco Šopov i Filip Stevanovski.
Foto: Jutjub/Printskrin/24_info.mk
Njih dvojica su zajedno snimili video noćas, nažalost poslednji u životu.
On je osvanuo na mrežama:
Gradonačelnik Strumice Kostadin Kostadinov saopštio je tužnu vest da je među poginulima i član muzičkog sastava DNK.
Kako tvrdi makedonski portal Nezavisne.mk, Kostadin je izgubio životnu bitku nakon požara u Kočanima.
- O, lepo dete, pretražili smo sve spiskove i sve bolnice da te nađemo, samo da nam kažu da si ovde... Sa neizmernom tugom primio sam vest o tragičnom gubitku našeg sugrađanina Gorgija Gorgijeva, koji je izgubio život u strašnom požaru u Kočanima. Strumica je izgubila talentovanog muzičara, prijatelja i čoveka velikog srca, koji je svojom muzikom širio radost i emocije.
- U ovim teškim vremenima, moje misli i molitve su sa njegovom porodicom, voljenima i svima koji su ga poznavali i voleli. Neka počiva u miru, a njegova muzika i sećanje na njega večno žive u našim srcima - napisao je gradonačelnik Strumice Kostadin Kostadinov na svojoj društvenoj mreži.
(Telegraf)
BONUS VIDEO - Snimak zvuka zvučnog topa na protestima na Novom Zelandu
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)