HRVATSKA POLICIJA: Lažna dojava o bombama u zagrebačkoj Areni
POLICIJA u Zagrebu je saopštila da nakon pregleda Arene Centar nisu pronađene bombe.
Foto AP
Policija je nakon dojave evakuisala zaposlene i posetioce, kao i vozila iz podzemne garaže tog najvećeg zagrebačkog šoping centra.
Specijalne ekipe su pregledale prostor i nisu pronašle nikakve eksplozivne naprave.
Policijska uprava zagrebačka je saopštila da će nastaviti da utvrđuje sve okolnosti ovog događaja.
Gradonačelnik Tomislav Tomašević je izjavio da je Zagreb bezbedan grad u odnosu ne neke evropske metropole i da nije uobičajeno da im dolaze ovakve dojave. Izrazio je uverenje da će policija uskoro otkriti identitet osobe koja je uputila dojavu.
Inače, iz uprave Arene je rečeno da su dojavu o postavljenim eksplozivnim napravama dobili putem anonimnog mejla.
(Agencije)
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
JK ŠOKIRALA: Otkrila otkad NIJE spavala sa Duškom, a bili još u braku - posredi su GODINE
PEVAČICA Jelena Karleuša, gostovala je kod svog prijatelja i voditelja Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13.
31. 12. 2025. u 13:35
Komentari (0)