HRAMOVI URALA: Izložba i promocija knjige u Ruskom domu u Beogradu
IZLOŽBA "Hramovi i priroda Urala" i promocija knjiga poznatog putnika i istoričara Nikolaja Rundkvista, kao i talentovanog fotografa i dizajnera Aleksandra Baranova - biće priređena u ponedeljak, 2.juna, u Ruskom domu u Beogradu.
foto Promo
Posetiocima će biti predstavljene knjige "Hodočasnička putovanja", "Jekaterinburg i pokrajina", "Harmonija hramova Urala" i "Pravoslavni Jekaterinburg".
Nikolaj Rundkvist je poznati putnik, stručnjak u oblasti zavičajne istorije, član Saveza novinara Rusije i Ruskog geografskog društva. Aleksandar Baranov je fotograf, dizajner i umetnik čiji radovi otkrivaju lepotu Urala kroz objektiv kamere.
Događaj organizuje Centar Ruskog geografskog društva u Srbiji uz podršku Ruskog doma u Beogradu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
22. 07. 2026. u 11:46 >> 23:04
Komentari (0)