KABARE "JESENJIN U VREME ZABRANJENIH LETOVA": U subotu, 2. septembra, u Centru za kulturu "Vlada Divljan"

Miljana Kralj

01. 09. 2023. u 21:39

POETSKI kabare Gorana Lazovića "Jesenjin u vreme zabranjenih letova" biće izveden u Centru za kulturu "Vlada Divljan", 2. septembra od 20 časova.

КАБАРЕ ЈЕСЕЊИН У ВРЕМЕ ЗАБРАЊЕНИХ ЛЕТОВА: У суботу, 2. септембра, у Центру за културу Влада Дивљан

Goran Lazović, Foto promo

Autor će kazivati svoje pesme i podsetiti na Jesenjinov životpopis, pa tako na simboličan način dovesti ovog velikog pesnika među prestoničku publiku.

Poetsko druženje obogatiće muzika, a u tom delu programa učestvovaće Ljilja Filimonović, vokalna solistknja i Dušan Đukić, kavalista.

Reditelj je Vadim Stepancov.

BONUS VIDEO:

SEĆANjE: Miloš Žutić nas je napustio pre tačno tri decenije

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

BOLEST JE BILA JAČA: Kako su izgledali poslednji dani Nebojše Glogovca?