"FIGURA KAO IZRAZ EGZISTENCIJE" U MSUB: Mrđan Bajić o Vladimiru Veličkoviću

Miljana Kralj

09. 02. 2022. u 17:57

KAO specijalni program koji prati retrospektivu "Figura kao izraz egzistencije Vladimira Veličkovića", u subota, 12. februara u 13 časova, biće održan razgovor "Umetnik o umetniku", u okviru koga će profesor i vajar Mrđan Bajić govoriti o delu našeg i francuskog akademika.

ФИГУРА КАО ИЗРАЗ ЕГЗИСТЕНЦИЈЕ У МСУБ: Мрђан Бајић о Владимиру Величковићу

Foto promo MSUB/Bojana Janjić

Razgovor će voditi koautorka izložbe Svetlana Mitić, muzejska savetnica.

A u ponedeljak, 21. februara u 17 časova, o opusu Vladimira Veličkovića biće organizovana diskusije u kojoj će učestvovati dr Milanka Todić, redovni profesor Fakulteta primenjenih umetnosti u penziji i dr Jasmina Čubrilo, redovni profesor Filozofskog fakulteta u Beogradu.

I ovaj razgovor i ovaj razgovor će voditi Svetlana Mitić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena