KRAO BICIKLE, NA ULICI OTIMAO NOVČANIKE I TELEFONE: Prijava za osamnaestogodišnjeg Novosađanina osumnjičenog za drske krađe
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu rasvetlili su više krivičnih dela krađa i teška krađa, počinjenih na području grada.
Foto: Mup RS
Sumnja se da je osamnaestogodišnji Novosađanin ukrao dva bicikla i različite predmete iz pomoćnih prostorija, kao i da je, na ulici, otimao građanima mobilne telefone i novčanike.
Pretresom njegovog stana, pronađeni su ukradeni bicikli, alat i više mobilnih telefona za koje se sumnja da potiču iz krivičnih dela i biće vraćeni vlasnicima.
Protiv osamnaestogodišnjaka biće podneta krivična prijava, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivična dela krađa i teška krađa na drzak način.
Preporučujemo
ZAVRŠEN PRETRES KASINE: Iz lokala izneta velika crna kesa, menadžer otišao sa policijom
26. 02. 2021. u 18:43
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (1)