UDARANA DRVENIM PREDMETOM PO GLAVI: Uhapšen D.T. (39) iz Šapca osumnjičen za ubistvo starije žene u Srbobranu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su D. T. (39) iz Šapca, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo teško ubistvo.
Foto: Depositphotos
Sumnja se da je, pre dva dana, udarcima po glavi i telu, usmrtio sedamdesetogodišnju meštanku Srbobrana, u njenoj kući. Efikasnim operativnim radom, policija je rasvetlila ovo krivično delo, identifikovala i uhapsila osumnjičenog.
Određeno mu je zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Somboru.
Preporučujemo
GODIŠNjICA UBISTVA ADVOKATA OGNjANOVIĆA: Porodica je obaveštena ko su ubice
27. 07. 2020. u 23:50
POJAVILE SE I FOTOGRAFIJE PASOŠA: Kožar i Hadžić putovali pod ovim lažnim imenima
28. 07. 2020. u 07:00
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)