LETVAMA PRETUKLI VOZAČA GRADSKOG PREVOZA: Napadnutom čoveku išla krv iz glave, hitno prebačen u Urgentni

Ђорђе Грмуша
Đorđe Grmuša

25. 12. 2024. u 16:54

VOZAČ Gradskog saobraćajnog preduzeća "Beograd" teško je pretučen danas u Resniku. Grupa napadača nasrnula je na čoveka u Ulici Edvarda Griga, na okretnici u ovom prigradskom naselju.

ЛЕТВАМА ПРЕТУКЛИ ВОЗАЧА ГРАДСКОГ ПРЕВОЗА: Нападнутом човеку ишла крв из главе, хитно пребачен у Ургентни

Foto V. Danilov

Napadaču su vozača, na liniji 94 tukli letvama i naneli mu telesne povrede. Po dolasku policije i Hitne pomoći, napadnutom čoveku je krv išla iz glave i on je prevezen u Urgentni centar.

Zasad nisu poznati motivi ovog napada. Policija intenzivno traga za napadačima.

(Telegraf)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21

Komentari (0)

ZELENSKI, MOLIMO TE, VRATI GA SA FRONTA! Ukrajina u šoku, nasilno mobilisan svetski šampion i odmah poslat u JURIŠNIKE