KINEZ UBO SUNARODNIKA U VRAT NAKON SVAĐE: Oglasila se policija o ubistvu u Boru

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

13. 12. 2022. u 11:43

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru uhapsili su kineskog državljanina L. L. (40) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo, saopštila je danas PU Bor.

КИНЕЗ УБО СУНАРОДНИКА У ВРАТ НАКОН СВАЂЕ: Огласила се полиција о убиству у Бору

Lj.P.

On se sumnjiči da je noćas u kampu, u kome su smešteni kineski državljani, nakon kraće rasprave, više puta nožem ubo 39-godišnjeg sunarodnika, koji je od zadobijenih povreda preminuo.

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.

(Telegraf)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena