STRAVIČAN ZLOČIN U TOPOLI: Rođenog brata tukao do smrti nogarom od stola
STRAVIČAN zločin dogodio se noćas u selu Gornja Trnava kod Topole. Muškarac (33) je ubio rođenog brata (30), i to na spavanju.
Foto: pixabay
Prema nezvaničnim saznanjima, osumnjičeni je nogarom od stola napao brata dok je spavao i tukao ga do smrti.
Motiv ubistva su narušeni porodični odnosi.
Osumnjičeni muškarac je nakon zločina pozvao policiju, prijavio da je ubio brata i sačekao dolazak patrole u dvorištu porodične kuće.
(Informer)
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Uskoro opširnije
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
RAZBOJNIK NAPAO BAKU U ŽARKOVU: Oteo joj torbu s penzijom, ona se povredila
10. 11. 2022. u 16:06
ZBOG PARKINGA U BEOGRADU: Izvukao sanduk za municiju na ulicu (FOTO)
10. 11. 2022. u 13:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)