DVOJE LJUDI POVREĐENO KOD KULE NEBOJŠA: U udesu učestvovala dva vozila, vatrogasci morali da intervenišu
KOD kule Nebojša danas oko 15 sati se dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj je povređeno dvoje ljudi.
Foto: M. Anđela/Profimedia
Prema nezvaničnim saznanjima u saobraćajnoj nesreći su učestvovala dva automobila, a koliko je sudar bio žestok svedoči i činjenica da su vatrogasci morali da intervenišu i podesnim alatima seku vozila i oslobađaju povređene.
Nije poznato pod kakvim okolnostima se udes dogodio. Pričinjena je ogromna materijalna šteta.
(Blic)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
POGINUO OTAC ČETVORO DECE: Vozilo sletelo u kanal, jeziva nesreća kod Srpca
03. 02. 2025. u 15:16
DVE OSOBE LAKŠE POVREĐENE: Pet „saobraćajki“ u Pomoravlju minulog vikenda
03. 02. 2025. u 15:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)