KONTROLA SAOBRAĆAJA U NOVOM SADU: Isključeno 129, a zadržano 20 vozača
U PERIODU od 8. do 11. novembra, na području Južnobačkog okruga, policija je iz saobraćaja isključila 129 vozača i 19 vozila, a zadržano je 20 vozača.
Foto: Tanjug/Sava Radovanović
Petnaest vozača zadržano je zbog vožnje pod dejstvpm alkohjola, tri zbog ponavljanja ili nastavljanja vršenja prekršaja i jedan zbog nasilničke vožnje jer je vozio automobil u Đurđevu sa više od dva promila alkohola u organizmu.
Za prekršaj nasilničke vožnje tereti se i vozač koji je u Novom Sadu vozio automobil sa više od dva promila alkohola u organizmu i pod dejstvom kokaina. Zadržani vozači biće privedeni sudiji za prekršaje.
Policijska uprava je za dane produženog vikenda na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 1.291 prekršaj iz Zakona o bezbednosti saobrraćaja na putevima.
U periodu od 8. do 11. novembra, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se 40 saobraćajnih nesreća, u kojima je jedna osoba zadobila teške, a 14 lake telesne povrede.
U tom periodu, na području Grada Novog Sada, dogodilo se 20 saobraćajnih nesreća, u kojima je deset osoba lakše povređeno.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)