"ISPRATIĆEMO GA MEĐU ANĐELE": Igor koji je poginuo u svadbenoj koloni najverovatnije zadremao za volanom
DAN posle strašne saobraćajne nesreće u Kremnima, u kojoj je život izgubio Igor T. (28) iz Užica, Užičani se sa velikom tugom opraštaju od još jednog mladog izgubljenog života.
Foto: Društvene mreže
Igor je bio fotograf u foto-studiju u Užicu i sa svojim kolegama u nedelju ujutru je pošao na snimanje jednog svadbenog veselja. Svadbena kolona se kretala iz Užica za Mokru Goru. U jednom momentu, u Kremnima, u Šargan-Vitasi, prešao je u drugu traku, u kojoj je baš tog momenta naišao kamion.
U direktnom sudaru život je izgubio vozač automobila Igor T., dok su trojica njegovih kolega snimatelja zadobili povrede i prebačeni su u užičku bolnicu. Od siline udara kamion se zapalio, zbog čega je interevenisalo oko 10 vatrogasaca.
Šta se tačno dogodilo tog momenta još uvek tačno nije utvrđeno, ali prijatelji putnika u automobilu kažu da je sve to bio trenutak koji je u smrt odneo još jedan mlad život.
- Tragedija, nije bitno da li je preticao ili zadremao, Igora više nema. Igor nije preticao, on je tog momenta zadremao za volanom i zato je auto prešao na drugu stranu puta... Veče pre ovog strašnog udesa radili su do kasno u noć, jer su snimali na jednom rođendanu - kažu prijatelji putnika u automobilu, koji za nastradalog mladića imaju samo reči hvale da je bio vredan, dobar i pošten čovek.
Sahrana Igora T. biće u utorak, 19. septembra u 13 časova na groblju na Kadinjači kod Užica. Na umrlici nastradalom mladiću piše "Ispratićemo ga među anđele na groblju na Kadinjači".
(Kurir)
BONUS VIDEO: "Novosti" u Hajdukovu kod Subotice posle okršaja migranata
Preporučujemo
VIDEO KOJI RAZARA SRCA: Igor sat vremena pre nesreće objavio snimak sa venčanja
17. 09. 2023. u 15:35
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)