TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA U NOVOM SADU: Sudarili se kamion i automobil, poginula žena
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći danas u Petrovaradinu poginula je žena.
Foto: Depozit
Nesreća se desila nešto pre 14 časova.
Kako je za " Novosti" rekao dr Zoran Krulj, portparol Zavoda za hitnu pomoć, u nesreći u Reljkovićevoj ulici u Petrovarinu, poginula je žena starosti 76 godina.
U toj ulici je iz još neutvrđenih razloga došlo do sudara automobila i kamiona. Policija je obavila uviđaj.
BONUS VIDEO:
STRAVIČNA NESREĆA KOD PUMPE "ZMAJ": Muškarca udario autobus, telo i dalje leži nasred auto-puta
Preporučujemo
POZNATO STANjE DEČAKA (17) IZ VRANjA: Dete na reanimaciji, ima opekotine po celom telu
28. 01. 2022. u 07:53
NEVEROVATNO OTKRIĆE U RUMUNIJI: Koristila kamen kao držač za vrata, ispostavilo se da vredi milion evra
KAŽU da je nečije smeće nečije blago, ali komad „kamena“ koji je decenijama držao vrata otvorenim predstavlja blago po gotovo svačijim standardima.
09. 12. 2025. u 16:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)