POVREĐENE TRI OSOBE: Saobraćajni udes na kružnom toku kod "Leonija" u Kraljevu
U SAOBRAĆAJNOM udesu koji se pod još nerazjašnjenim okolnostima dogodio jutros, oko 7.30, u Adranskoj ulici na kružnom toku kod fabrike „Leoni“, na deonici Ibarske magistrale kroz Kraljevo, povređene su tri osobe koje, kako saznajemo, nisu životno ugrožene.
G.Šljivić
Kako se pretpostavlja, udes se dogodio kada je „golf“ novopazarske registracije, krećući se iz Kraljeva prema Preljini, iz nepoznatih razloga, ušavši u kružni tok, direktno udario u bankinu.
Tom prilikom sve tri osobe koje su se nalazile u automobilu zadobile su povrede zbog kojih su sanitetom prevezene u Opštu bolnicu „Studenica“ u Kraljevu gde su ukazivanjem lekarske pomoći i zbrinute.
A, više okolnosti pod kojima se udes dogodio biće poznato nakon istrage koja je u toku.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (1)