KONTROLA SAOBRAĆAJA U KNJAŽEVCU: Vozili pod dejstvom alkohola
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Knjaževcu, tokom vikenda, isključili su iz saobraćaja dvojicu vozača zbog vožnje pod dejstvom alkohola.
Foto: S. M. J.
Policija je u Knjaževcu isključila vozače „micubišija“ (63) i „renoa“ (22) koji su vozilima upravljali sa 1,71 i 1,46 promila alkohola u organizmu.
Vozači su zadržani i protiv njih će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave.
Nedavno je iz saobraćaja isključena i četrdesetjednogodišnja žena iz okoline Knjaževca koja je, vozeći pod dejstvom alkohola, izazvala saobraćajnu nezgodu.
Ona je, upravljajući „renoom“ sa 1,98 promila alkohola u organizmu, udarila u „pasat“ koji je bio parkiran pored puta, nakon čega je pobegla. Policija ju je ubrzo pronašla, zadržala i protiv nje podnela prekršajne prijave.
Preporučujemo
BUKNUO POŽAR U VRNjAČKOJ BANjI U BLIZINI POZNATOG RESTORANA: Usledila hitna evakuacija
22. 02. 2026. u 20:00
POGREBNI KOMBI SE ZAKUCAO U VOZILO VOJSKE SRBIJE: Stravičan sudar kod Zaječara
22. 02. 2026. u 14:27
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)