BATINAŠI IZLETELI IZ AUTOMOBILA, PA GA TUKLI GDE SU STIGLI: Otkriveno stanje dečaka (14) koji je prebijen na Miljakovcu
DEČAK (14) koji je sinoć brutalno pretučen u beogradskom naselju Miljakovac i dalje je na VMA, ali njegovo stanje ide nabolje.
Foto: Novosti
- Četrnaestogodišnjak je sinoć oko 20 časova primljen u bolnicu nakon što su ga pretukle nepoznate osobe - kažu sa VMA. - Zadobio je teške povrede glave, odnosno imao je frakture lobanje i obilno je krvario. Operisan je i sada je stabilno. Očekujemo da će već sutra-prekosutra izaći iz bolnice i lečenje nastaviti kod kuće.
Kako "Novosti" saznaju od stanara Miljakovca, incident se dogodio oko 19 sati, u Ulici Bogdana Žerajića:
- Iz sivog većeg automobila, izletelo je nekoliko mladića i nasrnulo na dečaka. Videla sam kako ga tuku. Batinaši su ga udarali gde su stigli. Razbili su mu glavu. Pao je, a oni su pobegli. Jadan dečko, ostao je da leži u velikoj lokvi krvi.
Nakon toga stigla je Hitna pomoć, koja je četrnaestogodišnjaka odvezla u bolnicu, kao i policija.
Nadležno Drugo osnovno tužilaštvo u Beogradu, kako nam je rečeno, o ovom incidentu za sada niko nije obavestio. To, međutim, ne znači da istraga o nasilju nad maloletnikom neće biti i pokrenuta, a napadači identifikovani.
Šta je razlog ovakvog brutalnog prebijanja i da li pretučeni dečak poznaje batinaše ili su ga oni, eventualno, pomešali sa nekim drugim, pokazaće istraga.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
TRI MESECA SE BORIO ZA ŽIVOT: Preminuo Vuk, peta žrtva nesreće na autoputu Ruma-Šabac
16. 07. 2026. u 14:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)