PUCAO U BLIZINI VRTIĆA? Policija u Leskovcu uhapsila muškarca, incident prijavila vaspitačica

Игор Митић
Igor Mitić

11. 10. 2022. u 19:11

LESKOVAČKA policija je otkrila i uhapsila tridesetosmogodišnjeg muškarca S.Z. zbog sumnje da je pucao iz vatrenog oružja u centru ovog grada, nezvanično saznajemo iz izvora bliskih istrazi.

ПУЦАО У БЛИЗИНИ ВРТИЋА? Полиција у Лесковцу ухапсила мушкарца, инцидент пријавила васпитачица

Ilustracija/Foto: I.Mitić

Osumnjičeni je navodno ispalio više hitaca iz pištolja. Incident se dogodio u Ulici Veselina Maslaše, jutros nešto posle šest časova, a povređenih nema.

U leskovačkoj Policijskoj upravi su samo potvrdili događaj koji je, kako nezvanično saznajemo, prijavila vaspitačica, jer je do incidenta došlo u blizini vrtića u kome je zaposlena. Detalji će biti poznati nakon istrage koja je u toku.

Pucnjava iz automobila u pokretu uznemirila je Leskovčane koji žive u tom delu grada. Policija je na mestu navodno pronašla čauru, dok je od osumnjičenog oduzela oružje koje će takođe biti predmet veštačenja.

Motivi ovog incidenta nisu poznati i mogu samo da se nagađaju. Srećom, kako nam je potvrđeno u policiji, povređenih nema, a nadležni će se oglasiti saopštenjem tek po okončanju svih neophodnih istražnih radnji.

BONUS VIDEO - TELA I SMRSKANI DELOVI VOZILA NA KOLOVOZU: Prvi snimci teške nesreće na Pančevačkom putu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Vaseljenski patrijarh Vartolomej I i predsednik kompanije Tasyapı Emrulah Turanli: Vizija koja povezuje Istanbul i Srbiju