POHAPŠENI NAVIJAČI PARTIZANA U PANČEVU: U akciji Žandarmerije "Svetionik" privedeno više članova grupe "Južni front"

Ј. Д. Љ.

06. 07. 2022. u 13:21

OSNOVNO javno tužilaštvo u Pančevu je u saradnji sa Policijskom upravom u Pančevu i Žandarmerijom u akciji "Svetionik 2", koja je izvedena u cilju sprečavanja sukoba navijačkih grupa, uhapsila pripadnike navijačke grupe Partizan, "Južni front".

ПОХАПШЕНИ НАВИЈАЧИ ПАРТИЗАНА У ПАНЧЕВУ: У акцији Жандармерије Светионик приведено више чланова групе Јужни фронт

Foto: Shutterstock/Ilustracija

Kako saznajemo, uhapšeni su: Đ. G., D. A., N. S., M. Š. zbog postojanja osnovane sumnje da su izvršili krivično delo ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti dana 17/18. 6. 2022. godine na štetu policijskih službenika PI Pančevo i D. A., N. S.,Đ. J., N. K., M. A. zbog postojanja osnovane sumnje da su dana 2/3. 7. 2022. godine izvršili krivično delo nasilničko ponašanje na štetu radnika obezbeđenja ugostiteljskog objekta "Medžik" u Pančevu.

Po nalogu zamenice OJT Pančevo određeno je zadržavanje do 48 časova Đ. G., D. A., N. S., M. Š., Đ. J. i N. K., i isti će uz krivičnu prijavu biti privedeni i saslušani u svojstvu osumnjičenih.

Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu je u saradnji sa Policijskom upravom u Pančevu dana 30. 6. 2022. godine uhapsilo N. V. i D. Č., pripadnike navijačke grupe Crvena zvezda, zbog postojanja osnovane sumnje da su dana 18. 6. 2022. godine izvršili krivično delo nasilničko ponašanje kada su kod ugostiteljskog objekta "Pogon" zadali udarce nožem i satarom oštećenom M. T. Istima je, po predlogu dežurne zamenice OJT Pančevo, Osnovni sud u Pančevu odredio pritvor.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (1)

GAVRILOVA MAJKA I MOJ PRADEDA...: Princip PREDAK našeg poznatog pevača (FOTO)