DŽONIĆ ĆE PONOVO BITI SASLUŠAN: Advokat Goranovih sinova otkrio - u narednim danima biće još svedoka i istražnih radni (VIDEO)

Ј. Ћосин

01. 11. 2021. u 14:17

PRED Višim javnim tužilaštvom u Nišu završeno je saslušanje prvih svedoka u istrazi ubistva porodice Đokić.

ЏОНИЋ ЋЕ ПОНОВО БИТИ САСЛУШАН: Адвокат Горанових синова открио - у наредним данима биће још сведока и истражних радни (ВИДЕО)

Foto: J. Ćosin/Fejsbuk/ilustracija

Prve na spisku svedika bili su petorica kolega Stefana Džonića osumnjičenog da je sa bratom Milanom i ocem Goranom 26. na 27. septembar usmrtio rođake, Gorana, Gordanu i njihovu dvadesetpetogodišnju ćerku Lidiju.

Nakon sasalušanja svih svedoka, novinarima se još jednom obratio advokat Stefana i Milana Džonića koji je prokomentarisao dalje korake u istrazi ovog zločina:

- Saslušano je svih pet predviđenih svedoka za danas. Odbrana je zadovoljna, ja sam lično zadovoljan. U narednim danima biće još saslušanja i još nekih istražnih radnji. Biće ponovo saaslušan prvoosumnjičeni Goran Džonić. Nije mi poznato koji su razlozi za to, to nije predlog odbrane, tako da ćemo videti - rekao je on.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!