PROŠAO KROZ CRVENO DOK GA JE JURILA POLICIJA: Vozač priveden u alkoholisanom stanju
PRIPADNICI saobraćajne policije Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu priveli su noćas u policijsku stanicu dvadesetšestogodišnjeg vozača koji se nije zaustavio na znak policije, a zatim je dva puta prošao kroz raskrsnicu iako je crvenim svetlima na semaforima prolaz bio zabranjen.
Foto: B. Marčeta
Takođe, alkotestiranjem je utvrđeno da je imao 0,55 promila alkohola u organizmu.
Prilikom kontrole saobraćaja u Zemunu, policija je dala znak za zaustavljanje vozaču „tojote“ koji se oglušio i nastavio da vozi.
Tokom vožnje, iako je saobraćajna policija krenula za njim, vozač je dva puta prošao preko raskrsnica kada je bilo crveno svetlo na semaforima.
Automobil je zaustavljen u Zemun Polju. Tada je kontrolom vozača utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu.
Vozač „tojote“ je zadržan u policijskoj stanici i biće priveden kod sudije za prekršaje.
BONUS VIDEO:
Hapšenje osumnjičenih za otmicu Beranca u Beogradu
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)