NAKON SVAĐE ISPRED PRODAVNICE MUŠKARCA UBO NOŽEM? Niška policija uhapsila osumnjičenog
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, brzom i efikasnom akcijom, uhapsili su D. S. (1970) iz okoline Merošine odmah nakon što je, kako se sumnja, naneo lake telesne povrede šezdesetogodišnjem meštaninu.
Ilustracija policija Foto Depositphotos
On se sumnjiči da je sinoć ispred jedne trgovinske radnje u okolini Merošine, nakon kraće rasprave, nožem ubo šezdesetogodišnjaka.
Povređeni muškarac je zbrinut u Kliničkom centru u Nišu.
Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo laka telesna povreda, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Prokuplju, D. S. je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PUCNjAVA U OBROVCU KOD BANjALUKE: Ranjen hicem iz lovačke puške
12. 07. 2021. u 13:26
SPREMAO SE DA PRODAJE DROGU NA FESTIVALU: Policija uhapsila dilera iz Sopota
11. 07. 2021. u 21:44
VELIKA POTRAGA ZA SRBINOM U DOMINIKANI: Hteo da prošvercuje više od 19 kila kokaina
11. 07. 2021. u 13:22
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)