UHAPŠEN NASILNIK SA KARABURME: Metalnom kantom razbio staklo na autobusu, pa tukao vozača
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu brzom i efikasnom akcijom uhapsili su V. D. (1977) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela teška telesna povreda i uništenje i oštećenje tuđe stvari.
Foto: Darko Dozet
Osumnjičeni se tereti da je jutros na teritoriji Palilule, pod dejstvom alkohola, metalnom kantom razbio vetrobransko staklo na autobusu gradskog prevoza, nakon čega je vozaču pesnicom zadao više udaraca.
Povređenom vozaču je ukazana pomoć u Urgentnom centru.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)