NEBOJŠA STEFANOVIĆ: Čestitka za rođendan komanciru 1. voda 23. klase Zoranu Veselinoviću
MINISTAR policije Nebojša Stefanović na svom Fejsbuk profilu objavio je fotografije 1. voda 23. klase, uz čestitku za rođendan njihovom komandiru Zoranu Veselinoviću.
Foto D.Milovanović
- Polaznici 1. voda 23. klase na najlepši mogući način čestitali su danas rođendan svom komandiru Zoranu Veselinoviću.
Foto: Fejsbuk/Nebojša Stefanović
Poštovani Zorane, nema lepšeg poklona od uspeha ovih mladih ljudi koje godinama unazad izvodite na pravi put. Zdravi i srećni bili, srećan rođendan - piše na Fejsbuk profilu Neboše Stefanovića.
Foto: Fejsbuk/Nebojša Stefanović
Zoran Veselinović odmah je odgovorio na čestitke rečima da mu je čast da služi tim mladim ljudima.
Foto: Fejsbuk/Nebojša Stefanović
Uskoro opširnije
Preporučujemo
NOVI GENERALI U POLICIJI: Ministar Nebojša Stefanović uručio rešenja o unapređenju
18. 09. 2020. u 20:35
STEFANOVIĆ URUČIO REŠENjA: Unapređenje pomoćnika direktora u čin generala policije
18. 09. 2020. u 14:53
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)