Doktorka Darija obeležila PROSLAVE kao visoko rizično mesto: Ovo predstavlja POSEBAN PROBLEM
DOKTORKA Darija Kisić Tepavčević, član Kriznog štaba za borbu protiv korone, izjavila je da su proslave najrizičniji događaji za prenos virusa.
Foto: N. Skenderija
Doktorka Darija je apostrofirala pevanje kao lak način prenošenja korona virusa.
- To je sada prepoznato kao faktor rizika i definitivno bismo morali da se uzdržimo od takvog načina ponašanja dok je korona virus aktivan - rekla je dr Kisić Tepavčević gostujući na TV Prva.
Lekari i svi članovi Kriznog štaba apeluju na građane da se ponašaju odgovorno, a s obzirom na sve veći broj zaraženih, ali i pacijenata na respiratorima i preminulih, očekuje se da predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras saopšti da će u Beogradu ponovo biti uvedene restriktivne mere.
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (2)