NAJBOLJIMA PO 500.000 DINARA: Rapisan je konkurs za dodelu nagrade Veselina Lučića
ZADUŽBINA "Veselin Lučić" raspisala je konkurs za dodelu nagrade za najbolje naučno, odnosno stručno ostvarenje nastavnika i saradnika Univerziteta u Beogradu za 2026. godinu. Rok za podnošenje prijava je do 15. maja.
Foto: Novosti
Konkurs se odnosi na naučna i stručna ostvarenja objavljena u prošloj godini, a biće dodeljene ukupno četiri nagrade u neto iznosu od po 500.000 dinara. Pravo učešća imaju nastavnici i saradnici Univerziteta u Beogradu kao autori ili koautori monografija, poglavlja u monografijama ili naučnih radova objavljenih kod renomiranih izdavača.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OGLASIO SE KONZULAT SRBIJE U SOLUNU: Evo u kakvom je stanju povređeni Srbin
10. 07. 2026. u 16:51
PATRIJARH PORFIRIJE OSUĐEN U LjUBLjANI: SPC presudu nazvala skandaloznom
10. 07. 2026. u 16:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)