MALO SUNCA, PA OPET KIŠA I SNEG: Vremenska prognoza za ponedeljak, 16. februar
UJUTRU mestimično magla ili niska oblačnost, a na području severne, zapadne i centralne Srbije slab mraz.
Foto: D. Balšić/ Tanjug
Tokom dana malo i umereno oblačno sa dužim sunčanim intervalima uz slab do umeren jugoistočni vetar.
Posle podne postepeno naoblačenje koje će uveče u zapadnoj polovini zemlje usloviti kišu, a u brdsko- planiskim predelima jugozapadne Srbije sneg.
Jutarnja temperatura od -5 do 3, najviša dnevna od 6 do 11 stepeni.
Tokom noći oblačno uz skretanje vetra na severoistočni pravac, u brdsko-planinskim predelima padaće sneg, u nižim kiša koja će postepeno prelaziti u susnežicu i sneg.
(RTS)
BONUS VIDEO:
Pao sneg u Beogradu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OLUJNI UDARI VETRA DO 24 METRA U SEKUNDI: Vremenska prognoza za ponedeljak, 9. februar
08. 02. 2026. u 23:37
SPREMITE SE ZA NEVREME: Ovi delovi Srbije prvi na udaru, RHMZ niže upozorenja
15. 02. 2026. u 10:26
(MAPE) ZIMA SE VRAĆA U SRBIJU! Meteorolozi otkrivaju kada će pasti sneg u Beogradu
15. 02. 2026. u 14:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)