UJUTRU MRAZ, TOKOM DANA HLADNO: Vremenska prognoza za sredu, 5. februar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
foto: Nenad Živanović
VREME U SRBIJI
Ujutru slab i umeren mraz, po kotlinama i dolinama reka jugozapadne, južne i jugoistočne Srbije magla.
Tokom dana pretežno sunčano i hladno, u Banatu i istočnoj Srbiji posle podne umereno oblačno.
Vetar slab do umeren severozapadni, na istoku povremeno i jak.
Najniža temperatura od -8 do -1 stepen, a najviša od 4 do 7, u Timočkoj Krajini oko 10 stepeni.
VREME U BEOGRADU
Ujutru slab, umeren mraz. Tokom dana pretežno sunčano i hladno uz slab do umeren severozapadni vetar. Najniža temperatura od -6 do -2 stepena, a najviša dnevna oko 6 stepeni.
VREME NAREDNIH DANA
Idućih sedam dana u Srbiji će biti suvo i hladno vreme, sa dužim sunčanim periodima.
Ujutru se očekuje slab i umeren mraz, temepratura od -7 do -1 stepeni, a dnevna temperatura u većini mesta biće od 4 do 8 stepeni.
U petak i za vikend u košavskom području duvaće umeren i jak vetar, na jugu Banata povremeno i olujni jugoistočni vetar.
(sputnikportal.rs)
BONUS VIDEO - PIJAN VOZIO 200 NA SAT PO SURČINU: Presretači zaustavili džip kanadskih tablica
Preporučujemo
RED SUNCA, RED KIŠE, A NEGDE I SNEG: Vremenska prognoza za ponedeljak, 3. februar
03. 02. 2025. u 01:00
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)