OGLASIO SE RHMZ: Vremenske nepogode stižu u Srbiju - Na udaru ovi delovi zemlje
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) objavio je upozorenje na kratkotrajne vremenske nepogode od danas do srede, 21. avgusta.
FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ
Do sredine sedmice u Srbiji će biti promenljivo i nestabilno, povremeno sa pljuskovima i grmljavinom.
Foto: Printscreen/RHMZ
Pljuskovi i grmljavina lokalno će biti izraženiji uz grad i jak i olujni vetar u zoni najjačih pljuskova, danas uglavnom u zapadnim i južnim, sutra i u centralnim, a u sredu i u severnim predelima, navodi se u upozorenju RHMZ-a.
BONUS VIDEO:
Kako je nastao NED? Uništavali su Jugoslaviju, sada razaraju Srbiju
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)