PONOVO SE TRESE TLO U SRBIJI: Zemljotres kod Velike grede
ZEMLjOTRES jačine 3.3 stepena Rihterove skale pogodio je danas okolinu Plandišta.
Foto: Novosti
Epicentar zemljotresa bio je u selu Velika greda, objavio je Republički seizmološki zavod.
Foto: Republički seizmološki zavod
Takođe tokom jučerašnjeg dana, seizmološki zavod Srbije objavio je da je u 11.46 sati registrovan potres na području Bora.
Kako je objavljeno, jačina zemljotresa bila je 2,2 stepena po Rihteru.
Pre toga, tlo u Boru se zatreslo u 10.24 sati, a zemljotres je bio jačine 1,9. Takođe, potres iste jačine zabeležen je i u Majdanpeku, danas u 11.27 sati.
Preporučujemo
SUNCE “DOLAZI” - IZGREJAĆE OD OVOG DANA: Vremenska prognoza za ponedeljak, 15. decembar
15. 12. 2025. u 00:00
"SVI JEDAN NAROD" Više od 20.000 ljudi se i dalje izjašnjava kao Jugosloveni
14. 12. 2025. u 22:25
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)