NAJBRŽE IKADA VOZOM KROZ SRBIJU! Oborili smo rekord - 181 km na sat (FOTO/VIDEO)

Новости онлајн

21. 01. 2022. u 10:05

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obišao je jutros novu železničku stanicu Inđija, koja se rekonstruiše u okviru izgradnje brze pruge, na deonici Stara Pazova-Novi Sad.

НАЈБРЖЕ ИКАДА ВОЗОМ КРОЗ СРБИЈУ!  Оборили смо рекорд - 181 км на сат (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: Printskrin/Instagram

- Sa Đurđicom Zagorac, upravnicom stanice Inđija, obišao sam danas njeno staro radno mesto u potpuno novom ruhu. Ponosan na Srbiju - napisao je predsednik.

Vučić je obišao perone, kao i staničnu zgradu, sada u potpuno novom "izdanju", a specijalnim mernim kolima "proverio" brzinu nove pruge.

- Najbrže ikada vozom kroz Srbiju! Ovo je nešto što ostaje iza nas! Mnogo sam srećan, oborili smo rekord - 181 km na sat, istorija Srbije! - vožnja testnim vozom nemačke železnice za proveru tehničke osposobljenosti prve deonice pruge Beograd - Novi Sad za brzine do 200km na sat.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OTMICA PREDSEDNIKA VENECUELE Maduro se izjasnio nevinim: Ja sam pošten čovek; Kina -Niko neće biti svetski policajac; Počeo lov na izdajnike

OTMICA PREDSEDNIKA VENECUELE Maduro se izjasnio nevinim: Ja sam pošten čovek; Kina -Niko neće biti svetski policajac; Počeo lov na izdajnike

SAD su u subotu u vojnoj akciji u Karakasu otele predsednika Venecuele Nikolasa Madura i njegovu suprugu Siliju Flores, koji su sprovedeni u Gradsku pritvorsku jedinicu u Njujorku, gde će im se suditi po optužnici za krijumčarenje narkotika. Pratimo uživo najnoviji razvoj događaja nakon dramatične američke operacije u Venecueli.

05. 01. 2026. u 08:27 >> 21:59

Komentari (22)

TO BI BILO TO? Novak Đoković rešio da ne igra za Srbiju