NOVE SADNICE NA ADI: Na mestu gde je nelegalno posečena topola, sutra sade novo drveće
NA MESTU gde je početkom nedelje nelegalno posečena topola, na makiškoj strani Ade Ciganlije, sutra će biti posađene nove sadnice. Ovo je najavio zamenik gradonačelnika Goran Vesić, a kako je rekao ovo je odgovor na divljaštvo pojedinaca.
Beoinfo
- Pre nekoliko dana saznali smo da su kriminalci tokom noći posekli drveće na Adi Ciganliji bez dozvole. JP "Ada Ciganlija" podnelo je krivičnu prijavu protiv N.N. lica. Očekujem da tužilaštvo reaguje i da kriminalci koji su ovo uradili odgovaraju - rekao je Vesić.
Posetioce i zaposlene u preduzeću JP "Ada Ciganlija" u ponedeljak ujutru dočekala je neprijatna scena, zdravo i visoko stablo topole osvanulo je u delovima. Nepoznati počinioci isekli su drvo u neposrednoj blizini jednog kafića. O ovom događaju obaveštena je i policija koja je obavila uviđaj, a predmet je prosleđen nadležnom tužilaštvu koje će ustanoviti ko je odgovoran.
Preporučujemo
NOVI STAMBENI KOMPLEKS NA BANjICI: Javni uvid otvoren do 16. januara
03. 01. 2026. u 13:30
RADIONICE ZA SREDNjOŠKOLCE: Besplatan program u Muzeju afričke umetnosti
03. 01. 2026. u 12:36
VENECUELA POSLE AGRESIJE: Maduro sleteo u Njujork, preti mu smrtna kazna; Protesti protiv Trampa (FOTO/VIDEO)
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, u subotu ujutro odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni i helikopteri, javljaju svetski mediji. Američki predsedik Donald Tramp objavio je da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje.
03. 01. 2026. u 07:45 >> 00:07
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (1)