SRPSKI FUDBAL: Radničkom još bride obrazi od malteškog šamara, na tri meča u Superligi kiša golova, crvenih i promašenih penala (VIDEO)

Novosti online 31. 07. 2022. u 22:55

MOCART Bet Superliga Srbije je i u nedelju donela mnogo uzbuđenja, a drugog dana vikenda odigrana su tri preostala meča 4. kola državnog prvenstva u fudbalu.

Najpre je u Nišu, gde je pre tri dana Gzira s Malte napravila senzaciju i utišala "Čair" eliminacijom domaćina na krajnje dramatičan način, Radnički doživeo novi udarac.

Zapravo, bilo ih je nekoliko: em je TSC pobedio sa 0:3, em su isključeni igrači niškog kluba, Pejović zbog nesportskog ponašanja i Gaku zbog prekršaja s leđa (u 65. odnosno 69. minutu), kada je postalo jasno da se dotadašnji, minimalni zaostatak - neće nadoknaditi.

Crvenih kartona je bilo i u Lazarevcu. Tačnije jedan, ali - to što je Kolubara morala da završnih 20-ak minuta igra s fudbalerom manje nije joj smetalo da pobedi ekipu Mladosti iz Lučana sa 3:2. Poluvreme je bilo okončano rezultatom 2:1, potom su Lučanci iskoristili igrača više da 15 minuta pre kraja Jojićevim pogotkom izjednače, da bi Kolubara u 82. došla do celog plena - drugim golom Nemanje Milojevića.

Čukarički je svoj odličan ovonedeljni nalet krunisao novom pobedom. Posle one na evropskoj sceni, protiv Rasinga iz Luksemburga u kvalifikacijama za Ligu konferencija, pred "brđanima" je pala i novosadska Mladost, sa 0:2. Junak pobede gostiju iz prestonice bio je Badamosi, dvostruki strelac, a interesantno je da su oba tima u drugom poluvremenu prokockala po jedanaesterac.