ВИДЕО СТРЕПЕЛИ ЗА СИГУРНУ ПОБЕДУ: Србија доминирала, па једва савладала Црну Гору

Љајић и Митровић за два минута донели предност, Митровић промашио пенал, а гости били близу ремија

SPORT: Fudbal

Крстајић: Требало је да буде 5:0 на полувремену

Када имаш резултат мораш да покушаш да докрајчиш противника. Уместо тога смо довели у проблем наше прво место. Не могу да замерим Митровићу - каже селектор Србије

Тумбаковић: Поправили смо утисак

Брзо примљени голови су променили концепт и било је тешко консолидовати се до полувремена. Меч против Румуније биће најважнији - рекао је селектор Црне Горе

ЗВЕЗДА ДОЧЕКУЈЕ МОРНАР: Потребно је успоставити контролу

Томић: Пораз од Монака није пад, већ лоша утакмица

SPORT: Košarka

ВИДЕО НБА: Богдановић и Бјелица добри у поразу Сакрамента, Ирвинг бројао до 43

Српски кошаркаши одиграли добар меч против Мемфиса, али недовољно за победу. Батлер се добро представио публици у Филаделфији

ЕВРОЛИГА: Мицић и Ефес срушили Панатинаикос, Пешићева Барселона славила после продужетка, Бајерн није успео да заустави ЦСКА

Још једна добра партија Мицића у победи Ефеса, Барса славила у Каунасу, српски играчи добри у поразу од "армејаца"

САМО ЂОКОВИЋ МАКСИМАЛАН: Новак једини без пораза у Лондону, савладан и Чилић

Најбољи тенисер света се у првом сету мучио, па у другом брзо сломио отпор ривала - 7:6, 6:2

РЕПРИЗА ВИМБЛДОНСКОГ ФИНАЛА: Зверев победио Изнера и послао Новака на мегдан Андерсону

Немачки тенисер је тријумфом обезбедио полуфинале Завршног мастерса у Лондону где ће се састати са Роџером Федерером, док ће Ђоковић ићи на Јужноафриканца

Зверев: Сјајно је бити у полуфиналу, ту су само најбољи на свету

Сутра играм против Роџера и то ће бити веома тежак, али се надам леп меч - рекао је Немац

КРАЈ: Ђоковић - Чилић 7:6, 6:2

Новак је уписао трећи тријумф у групи "Густаво Куертен" и тако постао једини тенисер са максималним учинком у досадашњем току Завршног мастерса у Лондону

Шифрин победница првог слалома у сезони, Игњатовић није завршила трку

Америчка скијашица најбржа у Финској, иза ње Хансдотер и Влхова. Невена није завршила трку

СЕРИЈА БЕЗ КРАЈА: Ватерполисти Радничког у Шибенику гости Солариса

Крагујевчани се вечерас (20.00) у петом колу А-2 Регионалне Триглав лиге састају са тимом који је, као и они, освојио максималних 12 бодова

РЕМИ "ВЕЧИТИХ": Партизан и Звезда одиграли нерешено у првом дербију сезоне

Меч на Бањици завршен је резултатом 10:10, а најефикаснији по броју постигнутих голова били су Кристијан Шулц и Милош Королија, који су по три пута погађали

Председник Рукометног савеза Немачке: Важна сарадња са Србијом

Ваша репрезентација је била наш гост у априлу ове године и сада смо ми у посети Београду. Желели смо да дођемо и подигнемо наше односе на још један виши ниво - истакао је Андреас Мишелман

Роџер Федерер Фото: Танјуг/AP

ШОК У ЛОНДОНУ: Зверев елиминисао Федерера!

У првом полуфиналу завршног мастерса немачки тенисер шокирао Швајцарца - 7:5, 7:6 (7:5)

Кејлор Навас Фото: Танјуг/АП

Јувентус би и Наваса уз Марсела

Костариканац не би хтео да остане резерва Куртои, па би заједно са саиграчем могао да крене у истом правцу

Недовић на мечу са Дарушафаком Фото: Euroleague

ОБНОВИО ПОВРЕДУ: Недовића чека нова пауза

Немања је обновио повреду бутног мишића и мораће други пут да буде ван терена. Према прогнозама паузираће три недеље

Микаела Шифрин  Фото: Танјуг/AP

Адем Љајић Фото: Н. Параушић

КРАЈ: Србија-Црна Гора 2:1

Изабраници Младена Крстајића на стадиону „Рајко Митић“ савладали Црногорце у оквиру Лиге нација

Нејмар Фото: Танјуг/АП

Из Барселоне поручују: Нејмара нисмо отписали

Он је велики играч и ако нам неке околности буду ишле наруку, за њега ми ћемо их искористити јер гледамо шта је најбоље за клуб - рекао је генерални директор Пеп Сугура

Арсен Венгер Фото:

Арсен Венгер тврди: Још нисам за пензију

Имам довољно жеље, воље и енергије да и даље преносим знање млађима - истакао је фудбалски стручњак

Милан Томић Фото: Н. Параушић

Дуел Марушића и Гаћиновића у Подгорици Фото: ЕПА

УВЕК УЗ НАШУ МАЈКУ: Многи становници Црне Горе навијаће данас за фудбалску репрезентацију Србије

Историчар Киковић: Очекујем витешко надметање и победу

Богдан Богдановић Фото: Танјуг/AP

НБА: Богдановић и Бјелица добри у поразу Сакрамента, Ирвинг бројао до 43

Никола Томашевић, капитен Радничког Фото Н. Параушић

Последњи тренинг репрезентације Србије пред утакмицу Фото: Н. Параушић

ПОБЕДОМ ОТВАРАЈУ ВРАТА "Б" ДИВИЗИЈЕ: Фудбалери Србије у петом колу Лиге нација дочекују Црну Гору

Крстајић: Можда ћемо да изненадимо саставом и тактиком