DELIJE PROZIVALI ALEKSANDRA STANOJEVIĆA: Uz Konstraktinu pesmu mu poslali poruku

Č. V. 26. 05. 2022. u 19:03

CRVENA zvezda i Partizan igraju u finalu Kupa Srbije na Marakani. Na poluvremenu je rezultat 1:0.

Domaćin utakmice je Marakana, stoga ima dosta više navijača crveno-belih, koji su iskoristili priliku da "udare" po Aleksandru Stanojeviću.

Na severu se mogla videti parola posvećena treneru Aleksandru Stanojeviću. Njegova fotografija, pratila je trnasparent sa stihovima pesme umetnice Konstrakta, koja je nastupala na Evroviziji ove godine.

- Trener mora biti zdrav - pisalo je na transparentu.

Podsetimo, Zvezda je u 26. minutu došla do prednosti preko Aleksandra Kataija koji je postigao sjajan gol.

Inače, večiti derbi u finalu Kupa Srbije možete da pratite uživo na portalu "Novosti".

BONUS VIDEO: Selektor Dragan Stojković Piksi stigao na "Marakanu" pred Kup Srbije