ZGROZIO SRBIJU! Željko Veljković: "Moskva je najlepša kada gori" (VIDEO)
24sedam
19. 06. 2026. u 13:55
Novinar i voditelj dnevnika Nova S, Željko Veljković, zgrozio je Srbiju nakon što je podelio snimak napada na Moskvu uz poruku: „Moskva je najlepša kada gori“.
Foto: Printskrin Nova S
Bez obzira na političke stavove, likovanje nad bombardovanjem i razaranjem jednog grada predstavlja čin koji teško može da se pomiri sa osnovnim principima novinarske profesije, posebno kada dolazi od osobe koja se predstavlja kao zagovornik pristojnog, odgovornog i profesionalnog novinarstva.
VIDEO POGLEDAJTE KLIKOM OVDE!
Pogledajte više