ZGROZIO SRBIJU! Željko Veljković: "Moskva je najlepša kada gori" (VIDEO)

24sedam 19. 06. 2026. u 13:55

Novinar i voditelj dnevnika Nova S, Željko Veljković, zgrozio je Srbiju nakon što je podelio snimak napada na Moskvu uz poruku: „Moskva je najlepša kada gori“.

Foto: Printskrin Nova S

Bez obzira na političke stavove, likovanje nad bombardovanjem i razaranjem jednog grada predstavlja čin koji teško može da se pomiri sa osnovnim principima novinarske profesije, posebno kada dolazi od osobe koja se predstavlja kao zagovornik pristojnog, odgovornog i profesionalnog novinarstva.

VIDEO POGLEDAJTE KLIKOM OVDE!

Pogledajte više