VUČIĆ ŽELEO DA OTVORI PODKAST: On je trebalo da bude prvi gost

В.Н. 01. 06. 2026. u 21:29

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je tokom gostovanja u emisiji "Ćirilica Milomira Marića" na TV Prva govorio o podkastu koji je želeo da otvori.

Foto: Printskrin/Tv Prva

Kaže da je želeo da otvori podkast u kom se neće pričati toliko o politici.

- Prvi gost je trebalo da bude Duško Vujošević. Prihvatio je. Trebalo je da razgovaramo o košarci. Žao mi je što to nije uspelo - kazao je Vučić.

Pogledajte više