VUČIĆ ŽELEO DA OTVORI PODKAST: On je trebalo da bude prvi gost
В.Н.
01. 06. 2026. u 21:29
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je tokom gostovanja u emisiji "Ćirilica Milomira Marića" na TV Prva govorio o podkastu koji je želeo da otvori.
Foto: Printskrin/Tv Prva
Kaže da je želeo da otvori podkast u kom se neće pričati toliko o politici.
- Prvi gost je trebalo da bude Duško Vujošević. Prihvatio je. Trebalo je da razgovaramo o košarci. Žao mi je što to nije uspelo - kazao je Vučić.
Pogledajte više