BLOKADERI POČELI I DA KUNU: Policajcima koji obezbeđuju neprijavljen skup priželjkuju smrt i crne barjake na kući! (VIDEO)
Blokadersko ludilo ne prestaje, uprkos tome što više niko ni ne dolazi na njihove skupove, osim šake dokonih isfrustriranih ljudi.
Foto: Printskrin
Svoje nezadovoljstvo pokazuju time što pričaju budalaštine, ističu satanističke simbole i nasrću na patrijarha, vređaju SPC, a tokom jednog od tih okupljanja brutalno su kleli policiju!
- Crni vam barjak svakom na kući stajao, pi*ča vam materina bezobrazna - viče jedan blokader policajcima koji su tu bili da bi obezbedili još jedan njihov besmislen skup.
Policija je tu za svakog građanina ove zemlje, i bila je tu da obezbeđuje i blokaderske skupove, njihova zatvaranja ključnih saobraćajnica, blokade mostova, trpeli su vređanja i provokacije...
Osim što pokazuju bahatost i sprečavaju narod Srbije da normalno živi, blokaderi konstantno napadaju i policiju koja obezbeđuje njihove neprijavljene skupove.
Ništa osim toga ne znaju, samo da kunu, prete i napadaju, što samo dokazuje da je narod shvatio sa kim ima posla.
Sa onima koji nemaju nikakav program, plan i koji bi samo da ruše državu, a kada im je to propalo, ostaje im samo da kunu.
VIDEO POGLEDAJTE KLIKOM OVDE!