"ZELENIMA" JE POVREĐEN EGO: Crveno-beli spremaju novi šamar?

M.M.

06. 10. 2023. u 08:51

PRVO kolo najelitnijeg evropskog takmičenja nam donosi okršaj Olimpijakosa i Panatinaikosa.

EPA

Pre samo nekoliko dana gledali smo duel ovih rivala u finalu grčkog Superkupa.

Pirejci su održali čas košarke večitom rivalu i to je malo ko očekivao ako uzmemo u obzir koliko novca su "zeleni" uložili tokom prelaznog roka.

Izabranici Jorgosa Barcokasa su od samog starta nametnuli svoj ritam, a protivniku su u prvoj četvrtini dozvolili tek četiri poena.

U drugom kvartalu Puleni Ergina Atamana su imali sedam pogodaka, a rezultat na poluvremenu je glasio 37:11. Nakon 40 minuta igre na semaforu je stajalo 75:51.

Ernangomezu i kompaniji je povređen ego, Kostas Slukas je na svom prvom derbiju u zelenom dresu doživeo debakl i ne sumnjamo da će danas biti izuzetno motivisani.

Sa druge strane crveno-beli igraju sistemsku košarku i to je njihova najveća prednost.

Danas će biti dosta više tenzije i očekujemo pravi spektakl.

Naša procena je da granica poena neće biti prebačena.

NAŠ TIP: -156,5 (kvota 1,72)