KELN ČEKA: Dušebajevi napadaju fajnal-for!

M.M.

18. 05. 2023. u 10:10

VIVE Kjelce će u revanš meču četvrtfinala Lige šampiona ugostiti Vesprem.

Pre sedam dana gledali smo zanimljiv okršaj u Mađarskoj, a krajnji rezultat glasio je 29:29.

Izabranici Talanta Dušebajeva su igrali kvalitetniji rukomet u prvih 30 minuta, međutim, u nastavku je rival podigao nivo igre.

Najefikasniji u gostujućem sastavu bio je Aleks Dušebajev koji je postigao šest golova, dog ga je pratio Morito sa pet.

U protivničkom taboru najviše se istakao El Dera koji je šest puta zatresao mrežu protivnika, dok je francuski bekovski tandem Maje-Remili kombinovano imao devet golova.

Očekuje nas interesantan susret, a pobednik ovog meča plasiraće se na završni turnir najelitnijeg evropskog takmičenja.

Naša procena je da će se Kjelce plasirati na fajnal-for koji će se i ove godine održati u Kelnu.

NAŠ TIP: 1 (kvota 1,60)