RUS JE NEZADOVOLJAN: Nemac vidi svoju šansu!

M.M.

14. 03. 2023. u 11:55

DANIL Medvedev i Aleksandar Zverev sastaće se u 1/8 finala Indijan Velsa.

Foto AP

Rus je nezadovoljan podlogom, ne odgovaraju mu ovi uslovi i ne libi se da to i kaže javno kada god ima priliku.

"Moraš da prihvatiš, ti si profesionalac" - rekao mu je sudija Mohamed Lajani na pauzi između setova.

"Ne prihvatam, piše da je ovo tvrda podloga, a u stvari nije" - odgovorio mu je Moskovljanin vidno nezadovoljan.

Bilo kako bilo, Danil pobeđuje, protiv Ilje Ivaške mu je bilo potrebno da igra i odlučujući set ali je ipak šesti igrač sveta isti rešio rutinskim rezultatom 6:1.

Sa druge strane Nemac je eliminisao Emila Rusuvorija nakon tri seta. Definitivno to nije bilo najbolje Sašino izdanje, imao je 25 vinera i 48 neiznuđenih grešaka, ali je ipak uspeo na iskustvo da izvuče pobedu.

Ovi rivali su se do sada 12 puta sastali i trenutni rezultat je 6-6. Poslednji put su se sastali na završnom turniru u Torinu i Zverev je tada bio bolji.

Naša procena je da će u prvom setu pasti ponuđeni broj gemova.

NAŠ TIP: 8-10 (kvota 1,48)