Frajburgov evropski melem za bundesligaške rane: Selta igra nedosledno cele sezone
О.М.
16. 04. 2026. u 11:28
PRVI od četiri revanš meča Lige Evrope igra se u Vigu gde će domaća Selta pokušati da ostvari podvig i nadoknaci zaostatak od tri gola iz prve utakmice protiv Frajburga.
FOTO: Jose Miguel Fernandez/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia
Frajburg nije tim iz prošle sezone u domaćem takmičenju, ali su u Ligi Evrope zasluženo stigli do četvrtfinala ubedljivom pobedom nad Genkom. To je prvo učešće "Brazilaca sa Brizgaua" u četvrtfinalu bilo kog evropskog kupa i odmah imaju izglednu priliku da se domognu i polufinala.
Frajburg je pobedio u četiri od poslednjih pet utakmica, a pošto Selta Vigo mora da napadne, gosti bi mogli da izvuku korist od toga. Deluje realno da nakon pobede od 3:0 u prvoj utakmici usledi još jedan uspeh.
Selta jeste dobila četiri od poslednjih šest evropskih utakmica ko dkuće, ali je bez pobede na svom terenu u poslednja četiri meča u svim takmičenjima.
NAŠ PREDLOG: X2 (kvota 2,00)
Pogledajte više