SAMPAOLI "PROČITAO" ŠVAJCARCE: Bazel - Marsej

N.P.

17. 03. 2022. u 08:59

EKIPA sa "Veledroma" gostuje izabranicima Patrika Rahmena u revanš utakmici osmine finala Lige konferencija.

Profimedia

Domaćin je izgubio u Francuskoj u prvom susretu sa (2:1), igrao je prilično bledo ali je golom Esposita u 80. minutu sačuvao nadu da može da ostvari povoljniji rezultat kod kuće.

Francuzi dolaze na megdan puni samopouzdanja pošto su nakon uspešne partije u Evropi u domaćem šampionatu nadigrali Brest u gostima rezultatom (1:4), popeli su se na drugu poziciju u Ligi 1, sa osvojenih 50 bodova čak 15 manje od lidera Pariz Sen Žermena.

Bazel nema šta da kalkuliše mora da napadne Olimpik od prvog minuta,a upravo to iskusni vuk Sampaoli i želi smatramo da će fudbaleri gostiju ostati neporaženi na "Sent Jakob parku".

NAŠ PREDLOG: X2 (kvota 1,33)