SENZACIJA U INDIJAN VELSU: Prvi reket sveta bez finala

Novosti online 18. 03. 2023. u 10:59

Ribakina je napravila senzaciju nakon što je izbacila najbolju teniserku sveta Igu Švjontek, baš kao i na Australijan openu, a rezultat je bio 2:0 u setovima, 6:2, 6:2.

U prvom setu je napravila dva brejka, a kada se suočila sa oduzimanjem servisa ekspresno se odličnom igrom vratila i osujetila dve šanse koje je protivnica imala. Što se tiče drugog seta, Ribakina je bila dominantna, vodila je sa 5:0, a prva igračica na planeti je uspela da uradi tek toliko da ublaži poraz. Pokušala je, spasila je dve meč lopte, napravila je brejk, ali je Ruskinja načinila poslednji korak i stavila je tačku na meč.

U finalu Indijan velsa sastaće se Arina Sabalenka i Elena Ribakina.

BONUS VIDEO: DULjAJ NAKON BOLNOG PORAZA OD RADNIKA: "Sledi velika analiza, videćemo kako ćemo dalje"