TROFEJE NAPADAJU I SA MLADIM ODBOJKAŠIMA: Vojvodina dosta promenila tim i ne odustaje od borbe za titulu
NOV tim, stare ambicije. Odbojkaški klub Vojvodina podmladila je tim u odnosu na prošlu, ali ne odustaje od borbe za trofeje u Srbiji. Novosađamo si počeli pripreme za novu sezonu.
ok vojvodina
U odnosu na prethodnu sezonu, ostali su: Andrej Rudić, Lazar Bajandić, Žarko Ubiparip, Stefan Negić, Uroš Mišković i Matija Milanović. Novajlije su: Branko Kopitić, Luka Stanković , Danilo Elezović i Jovan Perović, Igor Lagundžin, Stefan Kokeza , Vlado Šaranović, Filip Savovski, Stefan Dakić, Strahinja Đogić . Krajem juna ugovor je potpisao iskusni tehničar i povratnik u redove Vojvodine Žarko Kisić (1986).
- Na spisku imamo 18 igrača. Odlučili smo da se oslonimo na naše snage, jedini iskusniji je Žarko Kisić i od njega očekujemo da doprinese sazrevanju mladih prvotimaca.Naravno, Vojvodina uvek ima najviše ambicije, bez obzira na to što je tim izuzetno mlad. Radićemo, podizati lestvicu i boriti se za trofeje. Tokom priprema ćemo većim delom raditi u Novom Sadu, a što se turnira tiče za sada su sigurni turnir u Rumuniji i naš Memorijal velikana - kaže za sajt OK Vojvodina šef stručnog štaba Marko Narančić.