NOVI ODLAZAK IZ PARTIZANA: Sterling Braun napustio klub, crno-beli dobijaju obeštećenje
Časlav Vuković
22. 06. 2026. u 16:49
PARTIZAN nastavlja sa promenama. Još jedan igrač napustio je crno-bele.
FOTO: Dusan Milenkovic/ATAImages
U pitanju je Sterling Braun, čiji mandat u Humskoj se završio posle dve sezone. Ovu informaciju potvrdio je klub.
- Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu. Nakon dve sezone u crno-belom dresu, doskorašnji bek Partizana će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu i nastaviti karijeru u drugom timu - piše na Instagram nalogu crno-belih.
Amerikanac će karijeru nastaviti u Žalgirisu, a Partizan bi od Litvanaca trebalo da prihoduje 530.000 dolara.
Podsetimo, crno-bele su naputili još Nik Kalates koji je pojačao PAOK i Dvejn Vašington koji je u potrazi za novom ekipom.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Pogledajte više